O FIRMĚ KATALOG VÝROBKŮ OBJEDNÁVKA REFERENCE CENÍKY KONTAKTY ČESKY DEUTSCH

ROZETY

Naše firma se zabývá výrobou dřevěných a korkových rozet, používajících se k zakrytí otvorů v dřevěné nebo plovoucí podlaze kolem trubek od topení vstupující přes podlahovou krytinu. Vyrábíme rozety v pěti standartních rozměrech z masívního dřeva - buk, dub, javor, jasan, olše a borovice. A jako doplněk taky z masívního korku.
Rozety jsou 2 x broušeny a lakovány lesklým lakem a rozřízlé na dvě poloviny, které jsou k sobě spojeny dřevěnými kolíky průměr 3 mm. Každý kus je samostatně balen do PE-sáčku.
DUB BUK JAVOR
BOROVICE OLŠE KOREK
JASAN

Rozměry vnitřního otvoru jsou:
- průměr 15,5 mm
- 3/8" - 18,5 mm
- 1/2" - 23,5 mm
- 3/4" - 28,5 mm
- 1" - 36,5 mm
- 5/4" - 45 mm
Výška rozety je 9 mm.

LIŠTY

Dále vyrábíme lišty pro parketáře k dřevěným podlahám - ploché 7x35 délky 2 metry v buku a dubu bez laku nebo profilované v jakémkoliv dřevě, laku a délce.


PRAHY PANELÁKOVÉ

Řešíme problém zárubní v panelových domech, kde na podlaze vyčnívá ocelový profil a brání použití klasických prahů. Dřevěné prahyy vyrábíme ve dvou základních rozměrech a délce 90 cm (do každých zárubní je nutno přizpůsobit). Prahy vyrábíme z masívu buku a dubu, lakujeme 3 vrstvy matného laku UZIN.

PRÁH - PANELÁKOVÝ "U"

BUK - ÚZKÝ

BUK - ŠIROKÝ

DUB - ÚZKÝ

DUB - ŠIROKÝ

JASAN - ÚZKÝ

JASAN - ŠIROKÝKLASICKÉ PRAHY

Dále vyrábíme klasické masivní dřevěné prahy z masívu buk, dub a jasan, bez povrchové úpravy, nebo lakované 3 vrstvami laku PALLMANN.

PLOCHÉ PRAHY

BUK

DUB

JASANFILCOVÉ PODLOŽKY

Další položkou v naší nabídce jsou filcové podložky. Čtvercové v rozměrech 20 x 20 a 25 x 25 mm, obdélník 100x x200 mm, kruhové s průměrem 20, 25 a 40 mm. Všechny typy v barvě bílé a hnědé.

                        STOJAN

Po domluvě můžeme dodat stojan s rozetami.